MPS Ferco G-46523-00-0-1 Trimatic F18 / D=50 / 70 - verzinkt
Artikelnummer: 012808
Op voorraad
Artikelnummer
012808
MPS Ferco G-46523-00-0-1 Trimatic F18 / D=50 / 70 - verzinkt is te bestellen in veelvoud van 1
| Downloads | FERCO-TRIMATIC.pdf |
|---|---|
| Asafstand | 70mm |
| Bediening | Krukbediend |
| Breedte voorplaat | Vlak 18mm |
| Doornmaat | 50mm |
| Hoofdslotkast | Dagschoot + nachtschoot |
| Merk | Ferco |
| Type sluiting | Rolnokken |
| Uitvoering voorplaat | Verzinkt |
