Meerpuntslot Maco 238612 Z-TS F16 / D=45 / 92 verzinkt
Artikelnummer: 014603
Op voorraad
Artikelnummer
014603
Meerpuntslot Maco 238612 Z-TS F16 / D=45 / 92 verzinkt is te bestellen in veelvoud van 1
| Asafstand | 92mm |
|---|---|
| Bediening | Cilinderbediend |
| Breedte voorplaat | Vlak 16mm |
| Doornmaat | 45mm |
| Hoofdslotkast | Dagschoot + nachtschoot |
| Merk | Maco |
| Type sluiting | Ronde pinnen en rolnokken |
| Uitvoering voorplaat | Verzinkt |
