MPS Ferco G-46521-00-0-1 Decena R2 F18 / D=50 / 70 verzinkt
Artikelnummer: 014891
Op voorraad
Artikelnummer
014891
MPS Ferco G-46521-00-0-1 Decena R2 F18 / D=50 / 70 verzinkt is te bestellen in veelvoud van 1
| Downloads | G-46521-00-0-1.pdf |
|---|---|
| Asafstand | 70mm |
| Bediening | Krukbediend |
| Breedte voorplaat | Vlak 18mm |
| Doornmaat | 50mm |
| Hoofdslotkast | Dagschoot + nachtschoot |
| Merk | Ferco |
| Type sluiting | Rolnokken |
| Uitvoering voorplaat | Verzinkt |
