GU 6-39046-20-0-1 Secury X middenslot F16 / 55 / 72 / 8 VZ
Artikelnummer: 035317
Op voorraad
Artikelnummer
035317
GU 6-39046-20-0-1 Secury X middenslot F16 / 55 / 72 / 8 VZ is te bestellen in veelvoud van 1
| Downloads | Montagehandleiding-GU-Secury-X-renovatie-meerpuntsluiting.pdf |
|---|---|
| Asafstand | 72mm |
| Bediening | Cilinderbediend |
| Breedte voorplaat | Vlak 16mm |
| Doornmaat | 55mm |
| Hoofdslotkast | Dagschoot + nachtschoot |
| Merk | GU |
| Type sluiting | Renovatiehoofdslot (zonder verlengstuk) |
| Uitvoering voorplaat | Verzinkt |
