Antipaniekslot BMH 1028 doornmaat 60mm, as 72mm inox (B)
Maak een keuze.
Op voorraad
Artikelnummer
Z01767
Antipaniekslot BMH 1028 doornmaat 60mm, as 72mm inox (B) is te bestellen in veelvoud van 1
- EN 179 / EN 1125
- mechanisch antipaniekslot, NIET-zelfvergrendelend
- afgeronde voorplaat: 24x235mm
- draairichting verschillend (zie foto draairichtingen 'DIN'): LET OP: enkel naar buitendraaiend!
- eentoerige nachtschoot (11mm)
- paniekfunctie B (binnen kruk + buiten kruk): mechanische controle van de buitenkruk (in-& uitschakelen via de cilinder) (voor meer info zie 'Video')
- doornmaat / 'Dornmaß': 60mm
- asafstand: 72mm
- kruknoot: 9mm
- met patentgaten
- uitvoering: inox (RVS)
- voor technische fiche, zie 'Documenten'
- geleverd zonder sluitplaat of gedeelde krukstift (zie 'Gekoppelde producten')
- verkoopeenheid: stuk
| Downloads | BMH1028.pdf |
|---|---|
| Asafstand | 72mm |
| Breedte voorplaat | 24mm |
| Doornmaat | 60mm |
| Functie | Paniekfunctie B (kruk - kruk) |
| Merk | BMH |
| Type voorplaat | Afgerond |
| Uitvoering voorplaat | Inox geborsteld |
